O spoločnosti

O spoločnosti

 

Naše začiatky siahajú do roku 1994 kde som začínal ako technik pre firmu ktorá sa zaoberala výrobou plastových okien. Postupom času vzhľadom na moje doterajšie skúsenosti a odbornosť som pôsobil ako šéfmontér pri osádzaní okien, kde som ako osádzal, tak aj kontroloval kvalitu a správnosť osadenia plastových okien. Popri tom som sa venoval aj drobným opravám.

Postupom času približne od roku 2008 vzhľadom na veľké množstvo namontovaných okien začali vznikať aj prvé závady a pre presýtený trh aj krachovať prvé firmy. Keďže na slovensku ešte neexistovala firma, ktorá by sa venovala výlućne opravám plastových okien, rozhodol som sa s montážou skončiť a takú firmu založiť.

V roku 2009 som sa začal Špecializovať už len na opravy a pozáručný servisnielen všetkých typov ale aj všetkých výrobcov, aj tých ktorý už na trhu nie sú. Počas posledných 10 rokov sme poskupovali množstvo náhradných dielov zo skrachovaných firiem ako zo slovenska tak aj zo zahraničia. Dovolím si tvrdiť, že firma Extraplast disponuje s najvačším množstvom skladových zásob výbehoveho typu kovania, ktoré sa už roky nevyrába a tým nás neprekvapia ani tie najkomplikovanejšie závady.

Máme za sebou, už viac ako 30000 spokojných zákazníkov a každým dňom sa zlepšujeme a rastieme. Spolupracujeme aj s najvačšími výrobcami a dodávateľmi okien a kovania a snažíme sa aby sme v tom čo robíme boli najlepší a číslo 1. na trhu.

 

Servis vykonávame ako pre byty a domy, tak aj pre firmy a štátne podniky.

 

Otváracie hodiny:

Pon-Pia: 8:00-16:00

Sob-Ned: len Havaríjne stavy alebo podľa dohody s technikom.

Non -Stop služba: 00:00-24:00 za príplatok